Małe piersi? A może problem z cellulitem?

Sprawdź nasze rankingi produktów!

piersi ico
TABLETKI NA POWIĘKSZENIE PIERSI
Sprawdzone tabletki na powiększenie piersi. Nie daj się nabić w butelkę! 
odchudzanie ico
TABLETKI ODCHUDZAJĄCE
Marzysz o pięknej sylwetce? Sprawdź tabletki, które Ci w tym pomogą!
cellulit ico 
TABLETKI NA CELLULIT

Problemy z cellulitem? Sprawdź nasz ranking tabletek na zwalczenie cellulitu.

 

Czytaj dalej...

 

Czytaj dalej...

 

Czytaj dalej...

Czy masaż powiększający piersi jest skuteczny?

Czy masaż naprawdę pomaga powiększyć piersi? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musisz najpierw zrozumieć jak działa proces rozwoju biustu. Piersi w głównej mierze są zbudowane z tkanki tłuszczowej. Poprzez masaż piersi, stymulujesz tkanki oraz układ limfatyczny, co przynosi wiele pozytywnych efektów, których rezultatem są jędrne i kształtne piersi. Masaż wyzwala także hormony, przez co podnosi się poziom oksytocyny.

Więcej korzyści z masażu piersi.

Wyzwalanie oksytocyny zmniejsza prawdopodobieństwo raka piersi, poprzez redukcje syndromu napięcia przedmiesiączkowego (PMS) oraz występowanie torbieli. Co więcej, regularne masaże dotleniają piersi, pomagają pozbyć się z ich obszaru toksyn oraz polepszają samopoczucie – szczególnie kiedy wykonuje do nasz partner lub inna atrakcyjna osoba.

Technika masażu piersi

Wykonujemy się ruchy koliste, do wewnątrz (w stronę sutków) lub na zewnątrz przez 5-10 min raz lub dwa razy dziennie. Kiedy wykonujesz masaż, krew zwiększa zaczyna intensywniej krążyć w tym obszarze co pobudza gruczoły sutkowe, wzmacniając i ujędrniając biust. Jeśli to możliwe używaj olejków lub kremów do pielęgnacji piersi. Wiele maści i kremów jest stworzone tak aby zwiększały korzyści płynące z masażu powiększające piersi. Używanie kremów nie tylko poprawia ich ogólny wygląd, ale także stymuluje tkanki do wzrostu.

Wskazówki, jak prawidłowo wykonać masaż powiększający piersi:

1. Nanieś trochę oliwki lub kremu na piersi. Pomoże to zredukować nieprzyjemne uczucie podczas tarcia. Sprawia, że masaż będzie bardziej komfortowy i po prostu przyjemny.

2. Zacznij masaż od zewnętrznych obszarów piersi, wykonując kuliste ruchy w lewą i prawa stronę. Wykonuj to dwiema rękoma, powtarzaj przez około 20-30 sekund

3. Jedną ręka podtrzymuj pierś, druga masuj dolne, górne i boczne obszary piersi. Powtarzaj przez 20-30 sekund.

4. Powtórz krok 2 a następnie w ten sam sposób zacznij masować druga pierś.

Film przedstawiający prawidłowe wykonanie masażu:

Masaż najlepiej wykonywać po kąpieli lub pod prysznicem, chłodna woda świetnię wpływa na jędrność piersi. W tym wypadku masuj piersi na przemian strumieniem cieplej i chłodnej wody.