Małe piersi? A może problem z cellulitem?

Sprawdź nasze rankingi produktów!

piersi ico
TABLETKI NA POWIĘKSZENIE PIERSI
Sprawdzone tabletki na powiększenie piersi. Nie daj się nabić w butelkę! 
odchudzanie ico
TABLETKI ODCHUDZAJĄCE
Marzysz o pięknej sylwetce? Sprawdź tabletki, które Ci w tym pomogą!
cellulit ico 
TABLETKI NA CELLULIT

Problemy z cellulitem? Sprawdź nasz ranking tabletek na zwalczenie cellulitu.

 

Czytaj dalej...

 

Czytaj dalej...

 

Czytaj dalej...

6 prostych ćwiczeń na powiększenie piersi, które możesz robić w domu

Większość kobiet nie jest zadowolona z rozmiaru swoich piersi. Dla dobrego wyglądu i biustu zuchwałych rozmiarów, cześć decyduje się na operację plastyczną. Jest to najszybsza metoda, jednak tracimy na naturalności. Na szczęście operacja nie jest jedyną drogą do powiększania rozmiaru biustu. Ćwiczenia są jedna z metod, którą opiszę w tym wpisie. Jeśli tylko będziesz wykonywała je regularnie zobaczysz znaczącą różnicę.

Jak się mają ćwiczenia w powiększaniu piersi?

Wykonywanie ćwiczeń zmusza Twoje piersi do pracy i budowania mięśni piersiowych. Postępując według poniższych wskazówek, rozbudujesz mięsnie klatki piersiowej, dzięki którym twoje piersi będą większe i jędrniejsze. Pamiętaj, że ważne jest prawidłowe wykonanie ćwiczenia, lepiej jest zrobić mniejsza liczbę powtórzeń niż tracić na technice.

#1 Pompki

powiekszanie piersi pompki2Pompki są podstawowym ćwiczeniem jakie powinnaś wykonywać. Połóż obie ręce na podłodze, trochę szerzej niż szerokość barków, ciało utrzymuj w prostej linii. Jeśli nie jesteś w stanie wykonać prawidłowo ani jednego powtórzenia, zacznij od pompek opierając się na kolanach

#2 Pompki przy ścianie

powiekszenie piersi pompki przy scianie2Jest to najprostsze ćwiczenie z naszej listy. Wykonuje się je podobnie jak normalne pompki, jedyna różnica jest to, ze wypychasz ciało nie od podłogi lecz od ściany. Nogi powinny znajdować się w dość dużej odległości od ściany, tak abyś czuła opor.

#3 Rozpiętki

rozpietkiDo tego ćwiczenia będą Ci potrzebne hantle. Połóż się na ławce, ramiona powinny znajdować się nad klatka piersiowa, dłonie skierowane wewnątrz do siebie a łokcie lekko ugięte. Płynnym ruchem opuszczaj sztangielki szerokim łukiem, pamiętaj aby nie łokcie były lekko ugięte. Ruch opuszczania wykonuj niemal do poziomu klatki piersiowej a następnie powróć do pozycji wyjściowej.

#4 Rozpiętki odwrotne

rozpietki tylemRozpiętki odwrotne są podobne do tych tradycyjnych, jednak są bardziej wymagające. Połóż się na ławeczce twarzą skierowana w dół. Dodatkowym utrudnieniem jest użycie piłki. Płynnym ruchem unieś ramiona aż do linii barków, a następnie powoli opuszczaj.

#5 Pompki w podporze tyłem

dipyW zależności od Twojej siły możesz wykonywać je w różnych kombinacjach – z nogami ugiętymi, wyprostowanymi lub opierając je na drugiej ławeczce czy krześle. Dłonie powinny być skierowane w stronę tułowia, uginając przedramiona w łokciach powoli opuszczaj ciało, a następnie wypychając powróć do postawy wyjściowej.

#6 Pompki z nogami na podwyższeniu

pompki do podwyzszeniuKiedy nie będziesz miała już problemów z wykonaniem tradycyjnych pompek, może przejść do wykonywania ich z nogami na podwyższeniu. Jeśli użyjesz do tego piłki, zmusisz ciało do balansowania i jeszcze większej pracy. Wykonuj powolne, płynne ruchu tak samo jak w przypadku normalnych pompek.